Bez kategorii

Chrzest Święty Wiktora – Ostrołęka

Lipcowy upalny dzień, imieniny Anny. Jeden z pierwszych wyjątkowych dni w życiu małego Wiktora. Rodzice mówią o nim „oczko w głowie, wyczekany, ukochany”. I we mnie budzi się ogromna wdzięczność, że mogłam im w tym dniu towarzyszyć. Tym bardziej, że spędziliśmy z Dominikiem 10 lat w jednej klasie, a z Anią kolejne 3 lata edukacji licealnej.

Scenariusz pozornie nie różnił się od innych. Rozdrażnione, zmęczone dziecko, przytłoczone ogromem bodźców, nowych twarzy, szuka z niecierpliwością mamy, taty i czułego przytulenia. Jednak tego dnia, czułam niesamowitą głębię przeżycia sakramentu. Czułam ogromną wdzięczność rodziców za dar życia. Przez tą atmosferę to także dla mnie było doświadczenie duchowe.

Przez to, że tak emocjonalnie podchodzę do mojej pracy, potrafię oddać na zdjęciach „ducha” tego dnia, który Wam towarzyszy. Chwytam momenty czułości, mimikę twarzy i zatrzymuję dla Was ulotne przeżycia. Szczególnie, kiedy podczas Chrztu Świętego towarzyszy Wam stres, możecie pewnych rzeczy nie pamiętać. Dlatego jestem ja, mój sprzęt i refleks, który mnie nie zawodzi.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s