chrzest święty

Jeremi otoczony wiarą, miłością i … optymizmem!

Ostatnie spotkanie podczas uroczystości Chrztu Świętego było tak pełne optymizmu, że udzielił mi się na kilka dni. Dawno nie spotkałam tylu uśmiechniętych i radosnych twarzy w jednym miejscu.

Podczas Mszy Świętej czułam niesamowitą wiarę, a także dumę, która rozpierała rodziców i chrzestnych z powodu przyjęcia pierwszego sakramentu przez Jeremiego. Sam Ochrzczony zdawał się być bardzo szczęśliwy, czemu całkiem głośno dał wyraz, prowadząc dialog z księdzem w swoim niemowlęcym języku.

Świętowanie tego wielkiego dnia odbyło się w gronie najbliższych osób, ale dość licznie, bo… znów trafiłam na wielodzietną rodzinę! Jednak, kiedy głośno wypowiada się swoje marzenia, to się spełniają 🙂 A moim marzeniem, które jest rozłożone w czasie, jest fotografowanie wielodzietnych rodzin.

Bycie fotografem podczas Chrztu Świętego jest ogromnym przywilejem. Po raz kolejny spotkałam tak otwartą, przyjazną i ciepłą rodzinę. Mam w sobie znów ogrom wdzięczności za to, że miałam okazję ich poznać. Przypominają mi o sprawach oczywistych, takich jak, miłość, bliskość, relacje, jedność, zgoda, optymizm i wsparcie w każdej sytuacji.

Po tym dniu spędzonym wśród tych szczęśliwych osób, miałam w sobie tak dużo optymizmu, że poprawiłam humor przyjaciółce, z którą rozmawiałam w drodze powrotnej i śmiałam się do siebie jeszcze długo, długo później… 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s