sesja ciążowa

Początek nowego życia – domowa sesja ciążowa Warszawa

Z wielkim sentymentem wracam do mojego czasu oczekiwania na Olę. Na każde dziecko czeka się inaczej, ale na pierwsze, wyjątkowo… długo! 🙂 9 miesiąc to było codzienne odliczanie, codzienne telefony od najbliższych z pytaniem o samopoczucie… Każda minuta trwała godzinę.

Mając w pamięci własne wspomnienia, doskonale rozumiem Waszą ciekawość, niecierpliwość, oczekiwanie. Chętnie odpowiadam na Wasze pytania o wyprawkę dla maluszka, szpital, doświadczenia porodowe. Dla mnie to tak samo ważne tematy, jak dla Was, podczas ostatnich tygodni ciąży.

Jednocześnie napawam się Waszym spokojem, ciszą, estetycznie ułożonymi drobiazgami dla maluszka. Przypominam sobie jaką rewolucją w życiu są narodziny nowego członka rodziny, syna, córki. Jak taka mała istota, potrafi wywrócić świat dwojga ułożonych ze sobą ludzi. I po Waszej domowej, naturalnej, lifestylowej sesji, wracam do tych moich małych ludzi, już 4 lata po życiowej rewolucji, otwieram pierwszy album i cieszę się wspomnieniami z pierwszych chwil 🙂 Lubię do niego wracać, oglądać mój ciążowy brzuszek, relację ze składania łóżeczka czy prasowania ubranek (tak, tak, dokumentowałam wszystko :)).

Tego samego życzę Wam – pamiątek z okresu ciąży, narodzin, pierwszych i każdych kolejnych chwil z Waszym maluszkiem, w postaci fotografii, pięknych albumów. Zawsze raduję się na Wasz feedback. Mówicie o tym, jak wiele już razy oglądaliście zdjęcia, jak rodzina się cieszy i podziwia pięknych Was. To dla mnie najlepsza zapłata za ciężką, aczkolwiek najprzyjemniejszą pracę, jaką mogę wykonywać 🙂

Leave a Reply