sesja noworodkowa,  sesja w studio

Naturalna sesja noworodkowa – Praha Studio

Jeśli myślisz, że sesja noworodkowa musi odbyć się w Waszym domu, by było naturalnie i lifestylowo, to czytaj dalej.

Od pewnego czasu współpracuję z Anią Niewiarowską, która wynajmuje pewną śliczną przestrzeń na warszawskiej Pradze – Praha Studio. To miejsce okazało się świetną alternatywą na jesienno-zimową aurę, kapryśną pogodę i znacznie ograniczoną ilość światła w naszych domach.

To świetna opcja szczególnie dla sesji noworodkowej, kiedy przed momentem, ten maleńki człowiek wywrócił Wasze życie do góry nogami. Połóg, organizacja codzienności na nowo, poznawanie kruszynki, huśtawka nastroju, zagubienie obojga rodziców… To i wiele innych przeszkadzajek w przygotowaniu mieszkania i siebie do sesji noworodkowej.

A przecież to oczywiste, że chcecie zatrzymać na zdjęciach każde ziewnięcie, przeciągnięcie się, ułożenie rączek, jakiego jeszcze Wasz skarb nie zaprezentował…

I tu, wchodzi całe na biało, STUDIO, które jest ciepłym (to ważne dla noworodka), przytulnym mieszkaniem, posprzątanym, dobrze oświetlonym, z windą i na 6 piętrze – wystarczy się ładnie ubrać i przyjść. Tadaaaam!

Ja zrobię resztę, po to, żebyście mogli cieszyć się tymi chwilami już zawsze. Gwarantuję, że będziecie do nich często wracać z czułością i wzruszeniem.

Leave a Reply