Grupowa sesja karmienia – Marki 2023

Dwie drogi – JEDNA MIŁOŚĆ.

Zbliża się 1 sierpnia – Światowy Dzień Karmienia Piersią. Promowanie naturalnego karmienia jest bardzo ważne, budowanie świadomości, wiedzy, gdzie się zgłosić, kiedy początkująca mama napotyka trudności w karmieniu piersią… ALE!

Co jeśli jednak się nie powiedzie? Co jeśli mamie już zabraknie sił w walce? Nie spotka odpowiedniego personelu medycznego, od którego powinna otrzymać wsparcie i wiedzę?

Moim wielkim marzeniem jest, by każda mama czuła się akceptowana i wspierana, bez względu na to, w jaki sposób karmi swoje dziecko. Sama karmiłam piersią moją trójkę dzieci, ale zawsze miałam poczucie, że koleżanki karmiące butelką (szczególnie te, których karmienie piersią się nie powiodło) unikały tematu karmienia, był dla nich trudny i krępujący, a ja z kolei sama czasem czułam się niezręcznie karmiąc moje dziecko w ich obecności, nie chcąc ich urazić…

To, że mleko mamy jest nie do podrobienia, każda z nas wie. Jeśli jednak z różnych przyczyn mama nie może karmić piersią i karmi swoje dziecko butelką – NIE OCENIAJMY.

Dajmy akceptację i zrozumienie.

Zatem w tym roku ZAPRASZAM NA GRUPOWĄ SESJĘ KARMIENIA WSZYSTKIE MAMY KARMIĄCE zarówno piersią jak i butelką (w tym karmiące piersią inaczej – KPI). Pokażmy, że wspieramy się wzajemnie w żywieniu naszych niemowląt i straszaków.

Przecież istnieją różne drogi karmienia naszych dzieci, ale każda prowadzi do jednego – SZCZĘŚLIWEGO I ZDROWEGO DZIECKA.

Moim wielkim marzeniem jest, by każda mama czuła się akceptowana i wspierana,
bez względu na to, w jaki sposób karmi swoje dziecko.
Karmi je przecież z miłością.

Sesja odbędzie się na terenie Marek,

9 sierpnia 2023 r. o godzinie 17:00.
Szczegóły prześlę uczestniczkom w późniejszym czasie.

Z racji, że chciałabym wykonać sesję dla większej ilości mam, rezygnuję w tym roku z makijażu w trakcie sesji – zajmuje jednak czas, a ja chcę ten czas poświęcić na fotografowanie mam 🙂 Mam nadzieję, że to rozumiecie 🙂

Napisz maila na adres kontakt@patrycjakaszewska.com z informacją w jakim wieku masz dziecko oraz w jaki sposób karmisz. Zależy mi na tym, by zachować proporcje w ilości mam karmiących piersią i butelką.

Czego od Ciebie oczekuję?

  • zgody na publikację wizerunku Twojego i dziecka na mojej www i w mediach społecznościowych

Co ode mnie otrzymasz po sesji?

  • 1 zdjęcie indywidualne oraz 1 grupowe w wersji elektronicznej z możliwością dokupienia ujęć w cenie 40 zł / szt.

Czekam właśnie na Ciebie! Do zobaczenia na sesji 🙂