sesja rodzinna lifestyle,  sesja w studio

Fotograf pochodzi od… krawca!

Wyobraź sobie, że pewna rolka czy post przyciąga Twoją uwagę. Wchodzisz na profil tego twórcy, czytasz opis, oglądasz człowieka… W międzyczasie serce bije Ci szybciej, pojawia się lekki uśmiech na twarzy. Nie możesz uwierzyć, że taka reakcja u Ciebie pojawiła się w chwili oglądania… ZDJĘĆ!

Nagle docierasz do informacji o cenie i… uznajesz z bólem, że to nie na Twoją kieszeń, „są przecież pilniejsze wydatki” i „stary będzie znowu gadał”.

Nic straconego!

Zastanów się jaką kwotę miesięcznie możesz odłożyć w skarpetę na wymarzoną sesję. Później cenę sesji podziel właśnie na tą kwotę i zobaczysz liczbę miesięcy, jaka dzieli Cię od tego PRZEŻYCIA, jakim jest profesjonalna sesja zdjęciowa u fotografa, z którym ZAISKRZYŁO od pierwszego zdjęcia!

Zarezerwuj termin i… odliczaj.

Nie odbieraj sobie tej przyjemności z powodu pieniędzy. Chodzisz pewnie do kosmetyczki, fryzjerki, dbasz o siebie, swój wygląd i samopoczucie. A sesja fotograficzna da Ci długofalowe efekty – będziesz się przygotowywać, przeżywać, a później oglądać zdjęcia z wielkim wzruszeniem w sercu.

Zasługujesz na profesjonalną sesję zdjęciową dla siebie, dla rodziny.

Wybierając fotografa pamiętaj, że:

  • Zbyt niska cena za sesję, może nieść za sobą słabszą jakość zdjęć i obsługi
  • Sesja fotograficzna jest wyjątkowym przeżyciem, nie korzystasz z niej zbyt często. Warto więc czasem odroczyć ją w czasie, by odłożyć potrzebną kwotę i zapewnić sobie usługę fotograficzną o jakiej marzysz
  • Szkoda Twojej ciężko zarobionej kasy na BYLEJAKOŚĆ

Nie odbieraj sobie możliwości pójścia do fotografa szytego na Twoją miarę – nawet chleb kupujesz droższy, jeśli Ci bardziej smakuje!

Jeśli poczułaś chemię ze mną i moimi zdjęciami, koniecznie sprawdź, jaką sesję mogę dla Ciebie wykonać i umów się na nią!

Leave a Reply